Jaloezie 170 cm breed
Heb je een of meerdere ramen van 170 cm breed en wil je deze graag voorzien van praktische raambekleding? Bij Raamdecoratie.com vind je een breed assortiment jaloezieën van 170 cm breed, geheel zelf te personaliseren. Deze afmeting is een perfecte oplossing voor ruimtes waar lichtregulatie, privacy en uitstraling belangrijk zijn. Bekijk hieronder onze producten om een idee te krijgen van de mogelijkheden; al onze jaloezieën kunnen op maat worden geleverd in de gewenste breedte van 170 cm. Twijfel je nog over het juiste materiaal en kleurkeuze? Geen probleem, het is mogelijk om gratis kleurstalen aan te vragen. Op die manier kun je rustig vanuit huis bekijken welke kleur en materiaal het beste aansluit op jouw interieur voordat je jouw jaloezie van 170 cm breed koopt.
Populaire filters
- 170 cm breed Remove This Item
-
Houten jaloezie op maat 50 mm Slim
- Effen afgelakte lamellen
- 50 mm lamellen
- Licht in gewicht
v.a. Â 59,-Houten jaloezie op maat 50 mm Slimv.a. Â 59,-- Effen afgelakte lamellen
- 50 mm lamellen
- Licht in gewicht
-
Houten jaloezie op maat 50 mm Bamboe
- Natuurlijke matte uitstraling
- 50 mm bamboehout
- Licht in gewicht
v.a. Â 74,-Houten jaloezie op maat 50 mm Bamboev.a. Â 74,-- Natuurlijke matte uitstraling
- 50 mm bamboehout
- Licht in gewicht
-
Houten jaloezie op maat 50 mm Bamboo Royal
- Subtiele houtnerf
- 50 mm bamboehout
- Licht in gewicht
v.a. Â 64,-Houten jaloezie op maat 50 mm Bamboo Royalv.a. Â 64,-- Subtiele houtnerf
- 50 mm bamboehout
- Licht in gewicht
-
Aluminium jaloezie 50 mm Easy Matte
- Matte afgewerkte lamellen
- 50 mm aluminium
- Veel standaardmaten leverbaar
v.a. Â 46,95Aluminium jaloezie 50 mm Easy Mattev.a. Â 46,95- Matte afgewerkte lamellen
- 50 mm aluminium
- Veel standaardmaten leverbaar
-
Aluminium jaloezie 25 mm Easy
- Effen lamellen
- 25 mm aluminium
- Veel standaardmaten leverbaar
v.a. Â 14,95Aluminium jaloezie 25 mm Easyv.a. Â 14,95- Effen lamellen
- 25 mm aluminium
- Veel standaardmaten leverbaar
-
Houten jaloezie op maat 50 mm Rustic
- Ruwe, stoere lamellen
- 50 mm abachi hout
- Tot 300 cm breed
v.a. Â 102,-Houten jaloezie op maat 50 mm Rusticv.a. Â 102,-- Ruwe, stoere lamellen
- 50 mm abachi hout
- Tot 300 cm breed
Verschillende soorten materialen voor jaloezieën van 170 cm breed
Bij Raamdecoratie.com bieden we jaloezieën van 170 cm breed in drie hoogwaardige materialen: hout, bamboe en aluminium. Elk materiaal heeft zijn unieke eigenschappen en voordelen. Houten jaloezieën voegen een warme, natuurlijke sfeer toe, terwijl bamboe een lichtere, duurzame optie is die een stijlvolle uitstraling biedt. Aluminium jaloezieën geven een industriële look en zijn bovendien gemakkelijk schoon te houden. Met onze uitgebreide collectie vind je altijd een jaloezie die perfect aansluit op jouw wensen en eisen.
Wil je meer inzicht in de verschillende soorten jaloezieën? Bezoek dan onze blog, waar je alles te weten komt over de verschillende opties en ontdek welke het beste bij jouw interieur passen.
Advies en montage voor jouw perfecte jaloezieën
Wil je volledig ontzorgd worden bij de keuze en montage van jouw jaloezieën? Plan dan gratis een advies- en meetservice in. Onze professionals meten alles nauwkeurig in en geven advies over welke jaloezie het beste bij jouw interieur past, inclusief een offerte op maat. Vervolgens kun je kiezen voor onze montageservice, waarbij onze professionals jouw jaloezieen installeren. De montage service is alleen beschikbaar in combinatie met de meetservice.